fbpx

Produkte të farmacisë bimore Elixir në Sarajevë

Jemi të kënaqur të njoftojmë që Farmacia Bimore Aromatica në Sarajevë ofron të gjitha produktet Elixir.

Elixir Sarajevo

 

Me cilësinë e saj, kompania Elixir është vendosur në tregun e Bosnjës si një nga prodhuesit kryesorë të pikave dhe tretësirave të bimëve.

Elixir Sarajevo

Cilët produkte të Elixir mund të blihen në Farmaci Aromatica Herbale?

Mund të jetë që, për shkak të kërkesës së lartë, për momentin nuk kemi një produkt Elixir në magazinë, por përgjithësisht në Aromatika mund të gjeni një linjë të plotë të këtyre produkteve.

A ka lloje të tjera të pikave të bimëve në Aromatics?

Aromatica gjithashtu ofron një gamë të plotë Herbamed Husino bie, si dhe E-Kapi nga Dr Enes Hasanagić. Ne gjithashtu mbajmë një shumëllojshmëri të pikave të bimëve dhe tinkturave nga prodhuesit e tjerë.

https://biljna-apoteka.ba/proizvod/eliksir-kapi-sarajevo-50-ml/

I famshëm dhe i njohur Ramslin Kapi karafil të hudhrave të egra mund të merren në tre pako të ndryshme 50ml, 100ml dhe 200ml. 

Shikoni shfaqjen e plotë televizive Zone të Shëndetit në lidhje me pikat e Ramslin dhe efektet e dobishme të srems.

Elixir bie:

 • 🌿 Për stomakun
 • Bimë bimore nga gërmadha
 • 🌿 Për shpinë
 • Drops pika bimore të hithrës ose hithrës
 • 🌿 Për gjëndrën tiroide
 • 🌿 Zemra bie
 • Drops Pika qetësuese
  Drop Elixir rënie femër
 • Elixir për mushkëri dhe bronke
 • 🌿 Për venat
 • 🌿 Për prostatën
 • 🌿 Për migrenë
 • 🌿 Për dhjamin
 • Drops Pika e mëlçisë

Krem eliksir:

 • 🌿 Për psoriasis
 • 🌿 Për rrudhat
 • 🌿 Për njollat ​​dhe freckles

koment

Kjo faqe përdor Akismet për mbrojtjen e spamit. Mësoni se si trajtohen të dhënat e komenteve.