fbpx

Produkte me barishte Sarajevë - Më shumë se 40 specie në magazinë.

Ju mund t'i gjeni të gjitha produktet Herbamed në Farmaci bimorë Aromatica në Sarajevo.

Produkte barishtore Sarajevë - Farmaci Bimore Aromatica i Farmaci bimore Aromatica 2
Linjën e plotë të produkteve Herbamed mund ta gjeni në barnatoret bimore Aromatica. 
Lista e disa pikave të bimëve të njohura dhe produkteve të tjera të kësaj kompanie.

 • Bimë barishtore për stomakun
 • Bimë barishtore për shpinë
 • Humbja e peshës barishtore bie
Për produktet Herbamed në Internet, mund të gjeni mijëra përvoja me shkrim nga klientët e kënaqur. 
Stafi i farmacive bimore Aromatica jo vetëm që do t'ju shesë produktin, por gjithashtu do t'ju ndihmojë të zgjidhni produktin më të mirë për ju dhe të shpjegoni se si ta përdorni atë në mënyrë korrekte. 
 
 

Produkte barishtore Sarajevë - Dorëzim në të gjitha pjesët e BiH

Për të gjithë ata që nuk janë në gjendje të vizitojnë dyqanet tona në Sarajevë, ne mund t'i dërgojmë të gjitha produktet me postë elektronike.

Për të dorëzuar në adresën tuaj, përdorni dyqanin tonë në internet ose na telefononi përmes telefonit.
Postare falas për porositë
mbi 60 KM. 

Produkte të tjera Herbamed që mund t'i merrni në Aromatica

 • Humbja e peshës bie 50ml
 • Vena barishte bie 50ml
 • Zemra barishtore bie 50ml
 • Hithra bimore bie 50ml
 • Pika bimore brekinja 50ml
 • Pika bimore të rrënojave 50ml
 • Bimë barishtore për mushkëri dhe bronke 50ml
 • Mjaltë barishtor për mushkëri dhe bronke 220gr
 • Femrat A dhe Femin B bien 50ml
 • Bimore urogin bie 50ml
 • Bimë e uromës bie 50ml
 • Bimore Fertilex bie 50ml
 • Flokët bimorë të Hairvit bien 50ml
 • Antiparasitik bie 50ml
 • Herbamed bie kundër kapsllëkut 50ml
 • Sinusi Herbamed Rinosan bie 20ml
 • Bimë barishte për cistat fibroide dhe polipet 50ml
 • Teaaj barishte për ciste fibroze dhe polipe 50ml
 • Mjaltë barishtor për kistet fibroide dhe polipet 50ml
 • Presioni i lartë barishtor bie 50ml
 • Imuniteti barishtor bie 50ml
 • Sheqeri barishtor bie 50ml
 • Kolla e bimës barishtore bie 50ml
 • Bimë barishtore për 50ml tiroide të ngadaltë
 • Bimë barishtore për 50ml tiroide të përshpejtuar
 • Bimë barishtore për shpinë dhe nyje 50ml
 • Mëlçia barishtore bie 50ml
 • Relax zbutës bie 50ml
 • Prostata Herbamed bie 50ml
 • Pomadë barishte marigold 50gr
 • Vaji i bimës së bimës Herbamed Shën Gjonit 50gr
 • Pomadë barishtore Gavez 50gr
 • Pomadë barishte e propolisit 50gr
 • Pomadë barishtore Psoriasis 50gr
 • Vaj barishte për sëmundjet e lëkurës 50gr
 • Vaj barishte për reumatizëm dhe përdhes 50gr
 • Pomadë barishtore Dermasan 50gr
 • Pomadë barishtore Bebisan 50gr
 • Propolisi bie
 • Farat e grira në bllokim të ëmbël 220gr
 • Mjaltë për imunitet dhe energji 220gr
 • Pika barishte është shumë e efektshme dhe e lehtë për t’u përdorur. 3 herë në ditë, përzieni rreth tridhjetë pika me pak ujë dhe pijeni. Produkte Herbamed Sarajevë janë një nga produktet më të kërkuara në Aromativa. 
  Bashkohuni me grupin Aromatica Viber dhe informohuni për promovimet dhe promovimet për produktet Herbamed në Sarajevë, të cilat i mbajmë herë pas here në të dy vendet. 

Anëtarët e grupit Aromatica Viber gëzojnë përfitimet e mëposhtme:

 • Ata do të jenë të parët që do të informohen për matjet falas të qarkullimit venoz dhe densitetin e kockave
 • Ata do të informohen rregullisht për të gjitha promovimet dhe veprimet tona
 • Ata kanë një avantazh kur prenotojnë emërime për konsultime dhe matje
 • Bashkimi në grup është plotësisht i lirë dhe pa asnjë detyrim nga ana juaj
 • Klikoni në këtë tekst dhe bashkohuni me grupin tonë Viber.

 

1 koment mbi "Produktet Herbamed Sarajevë - Më shumë se 40 specie në magazinë".

koment

Kjo faqe përdor Akismet për mbrojtjen e spamit. Mësoni se si trajtohen të dhënat e komenteve.