fbpxsrc

Elixir bie në Sarajevë - Më shumë se 20 lloje në magazinë.

Të gjitha produktet Elixir mund t’i gjeni në Farmacitë bimorë Aromatica në Sarajevë.

Elixir bie në Sarajevë - Farmaci Bimore Aromatica i Farmaci bimore Aromatica 2
Linjën e plotë të produkteve të kësaj kompanie të njohur mund ta gjeni në farmacitë barishtore në Aromatica.
Lista e disa pikave të bimëve të njohura dhe produkteve të tjera të kësaj kompanie.

 • Elixir bie për stomakun
 • Elixir bie për shpinë
 • Elixir bie për humbje peshe
 • Krem psoriasis
 • Krem rrudhe
 • Krem për të meta dhe freckles
Për produktet Elixir në Internet, mund të gjeni mijëra përvoja me shkrim nga klientët e kënaqur.
Stafi i farmacive bimore Aromatica jo vetëm që do t'ju shesë produktin, por gjithashtu do t'ju ndihmojë të zgjidhni produktin më të mirë për ju dhe të shpjegoni se si ta përdorni atë në mënyrë korrekte.

Elixir bie në Sarajevë - Dorëzim në të gjitha pjesët e BiH

Për të gjithë ata që nuk janë në gjendje të vizitojnë dyqanet tona në Sarajevë, ne mund t'i dërgojmë të gjitha produktet me postë elektronike.

Për të dorëzuar në adresën tuaj, përdorni dyqanin tonë në internet ose na telefononi përmes telefonit.
Postare falas për porositë
mbi 60 KM.

Produkte të tjera Elixir që mund t’i merrni në Aromatica

 • Humbja e peshës bie 100ml
 • Rritja e imunitetit boshnjak bie 100ml
 • Elixir bie për venat 50ml
 • Elixir bie për yndyrë 50ml
 • Elixir bie për migrenë 50ml
 • Zemra Elixir bie 50ml
 • Hithra bimore bie 50ml
 • Pika bimore të rrënojave 50ml
 • Elixir bie për sheqer 50ml
 • Hidh kollë eliksir 50ml
 • Elixir bie për tiroide 50ml
 • Elixir bie për shpinë 50ml
 • Elixir bie për mëlçi 50ml
 • Rënia e grave 50ml
 • Qetësues zbutës Elixir bie 50ml
 • Elixir bie për prostatën 50ml
 • Krem për rrudhat Elixir 50gr
 • Krem Elixir për njollat ​​50gr
 • Krem Elixir për psoriasis 50gr
 • Lëng chokeberry
 • Propolisi bie
 • Oreksi në një kavanoz 220gr
 • Imuniteti në një kavanoz 220gr
 • Pika e eliksirit është efektive dhe e lehtë për t’u përdorur. 3 herë në ditë, përzieni rreth tridhjetë pika me pak ujë dhe pijeni. Elixir bie në Sarajevë për shëndetin tuaj janë ndër produktet tona më të kërkuara.
  Bashkohuni me grupin Aromatica Viber dhe informohuni për promovimet dhe veprimet për pikat Elixir në Sarajevë, të cilat i mbajmë herë pas here në të dy vendet.

Anëtarët e grupit Aromatica Viber gëzojnë përfitimet e mëposhtme:

 • Ata do të jenë të parët që do të informohen për matjet falas të qarkullimit venoz dhe densitetin e kockave
 • Ata do të informohen rregullisht për të gjitha promovimet dhe veprimet tona
 • Ata kanë një avantazh kur prenotojnë emërime për konsultime dhe matje
 • Bashkimi në grup është plotësisht i lirë dhe pa asnjë detyrim nga ana juaj
 • Klikoni në këtë tekst dhe bashkohuni me grupin tonë Viber.

koment

Kjo faqe përdor Akismet për mbrojtjen e spamit. Mësoni se si trajtohen të dhënat e komenteve.