fbpx

Farmaci barishtore Aromatica - Kundurdžiluk 20

Kundurdžiluk në Baščaršija nuk është e vështirë për t'u gjetur, edhe nëse nuk përdorni GPS ose harta. Nga sebilja e famshme e Sarajevës, drejtohu drejt Miljacka dhe kthehu menjëherë pas butikut Badem. Përveç Aromatikës së Fabrikës së Bimëve, në këtë rrugë ndodhen edhe dyqanet e famshme të qebapëve të Sarajevës Željo dhe Željo 2, shiriti i memorjes, dyqan dhuratash Dina, Havana, kuzhina e Nana dhe shumë bare dhe dyqane të tjera të njohura. 

Vizitoni Farmacinë Bimore Aromatica në Kundurdžiluk

Farmaci bimore Aromatica Honey & Herbs

Farmaci Bimore Aromatica
Kundurdzhiluk 20
71000 Sarajevë. 
Telefoni: 033 861 757
Viber / WhatsApp: +387 61 749 601
Orët e Hapjes së Dimrit: E hënë deri të shtunën nga ora 9:00 deri në 19:00 E diela u mbyll
(Baščaršija. Rruga ku ndodhen ćelabdžinice Željo dhe Željo 2)

Farmaci bimore Aromatica Kundurdžiluk 20

Kundurdzhiluk 20, 71000, Sarajevo, Bosna e Hercegovina
E hene e Marte e merkure e enjte e premte E shtune09: 00 - 20: 00
e diel09: 00 - 17: 00
+387 33 861 757

Nëse jeni larg për të na vizituar personalisht, përdorni dyqanin e uebfaqes së Farmaceutikës Herbal. Ne i dërgojmë të gjitha produktet me postë të shpejtë në BiH.