fbpx

Производи од билната аптека Еликсир во Сараево

Со задоволство ве известуваме дека Хербалната аптека Ароматика во Сараево ги нуди сите производи Еликсир.

Еликсир Сараево

 

Со својот квалитет, компанијата Еликсир се етаблира на босанскиот пазар како еден од водечките производители на растителни капки и тинктури.

Еликсир Сараево

Кои производи Еликсир можат да се купат во Хербалната аптека Aromatica?

Можеби е дека, поради големата побарувачка, во моментов немаме производ Еликсир во парк, но генерално во Ароматика можете да најдете целосна линија на овие производи.

Дали има други видови на растителни капки во ароматиката?

Ароматика нуди и целосен опсег Капка Хербамед Хусино, како и Е-Капи од д-р Енес Хасанагиќ. Ние, исто така, задржуваме асортиман на растителни капки и тинктури од други производители.

https://biljna-apoteka.ba/proizvod/eliksir-kapi-sarajevo-50-ml/

Познат и популарен Рамслин Капи од дива лук sremushka можете да ги добиете во три различни пакувања од 50 мл, 100мл и 200мл. 

Погледнете го комплетното ТВ-шоу Зона на здравје за капките на Ремслин и корисни ефекти на срем.

Капки еликсир:

 • 🌿 За стомакот
 • 🌿 Билка паѓа од пропаста
 • 🌿 За 'рбетот
 • 🌿 Билни капки коприва или коприва
 • 🌿 За тироидната жлезда
 • 🌿 Капки на срцето
 • 🌿 Смирувачки капки
  Female женски капка еликсир
 • Еликсир за белите дробови и бронхиите
 • 🌿 За вени
 • 🌿 За простатата
 • 🌿 за мигрена
 • 🌿 За маснотии
 • Drops Капки на црниот дроб

Крем еликсир:

 • 🌿 За псоријаза
 • 🌿 За брчки
 • 🌿 За дамки и пеги

Коментар

Оваа страница го користи Akismet за заштита од спам. Дознајте како се постапуваат со податоците за коментарите.