fbpx

Производи од хербамед Сараево - Повеќе од 40 видови на залиха.

Можете да ги најдете сите производи од Хербамед во Ароматика Хербални аптеки во Сараево.

Хербамед производи Сараево - Хербална аптека Ароматика i Хербална аптека Ароматика 2
Комплетната линија на производите Herbamed можете да ја најдете во аптелите со билки Aromatica. 
Список на неколку популарни билни капки и други производи на оваа компанија.

 • Хербамед капки за стомакот
 • Хербамед капки за 'рбетот
 • Капки за губење на тежината хербамед
За производите на Herbamed на Интернет, можете да најдете илјадници пишани искуства од задоволни клиенти. 
Вработените во аптеките со билки Aromatica не само што ќе ви го продадат производот, туку ќе ви помогнат да го изберете најдобриот производ за вас и да објасните како да го користите правилно. 
 
 

Хербамед производи Сараево - Испорака до сите делови на БиХ

За сите оние кои не се во можност да ги посетат нашите продавници во Сараево, можеме да ги испратиме сите производи преку експресна пошта.

За да ја доставите на вашата адреса, користете ја нашата веб-продавница или повикајте нè по телефон.
Бесплатна поштарина за нарачки
над 60 КМ. 

Други производи од хербамед што може да ги добиете во Ароматика

 • Слабеењето паѓа 50 мл
 • Хербамед вена капки 50мл
 • Хербамед срцето капки 50мл
 • Билни коприва паѓаат 50 мл
 • Билни капки брекиња 50мл
 • Билни капки пропаст 50мл
 • Хербамед капки за белите дробови и бронхиите 50мл
 • Хербамед мед за белите дробови и бронхиите 220гр
 • Ineенски А и женски Б капки 50мл
 • Билка од урогин капки 50мл
 • Билни од уромини капки 50мл
 • Билни од фертилекс паѓаат 50мл
 • Hairvit билни влакна капки 50мл
 • Антипаразитски капки 50мл
 • Хербамед капки против запек 50мл
 • Хербамед Риносан синус капки 20мл
 • Хербамед капки за фиброидни цисти и полипи 50мл
 • Хербамед чај за фиброидни цисти и полипи 50мл
 • Хербамед мед за фиброидни цисти и полипи 50мл
 • Хербамед висок притисок паѓа 50 мл
 • Имунитетот на хербамед паѓа 50 мл
 • Шеќерот од хербамед паѓа 50 мл
 • Кашлицата со тревки од трева се намали за 50мл
 • Хербамед капки за бавен тироидната жлезда 50мл
 • Хербамед капки за забрзана тироидната жлезда 50ml
 • Хербамед капки за 'рбетот и зглобовите 50мл
 • Црниот дроб на хербамед паѓа 50 мл
 • Опуштете се за смирување за 50 мл
 • Хербамед простата капки 50мл
 • Маст од тревки од тревки од хербамед 50гр
 • Маст од кантарион Светиот Јован 50гр
 • Хербамед маст Гавес 50гр
 • Маст од хербамед прополис 50гр
 • Хербамед маст Псоријаза 50гр
 • Хербамед маст за кожни болести 50гр
 • Хербамед маст за ревматизам и гихт 50гр
 • Хербамед маст Дермасан 50гр
 • Хербамед маст Бебисан 50гр
 • Прополисот паѓа
 • Семиња на скара во сладок џем 220гр
 • Мед за имунитет и енергија 220гр
 • Капките од хербамед се многу ефикасни и лесни за употреба. 3 пати на ден, измешајте околу триесет капки со малку вода и пијте. Хербамед производи Сараево се едни од најбараните производи во Ароматива. 
  Придружете се на групата Ароматица Вибер и бидете информирани за промоциите и промоциите на производите „Хербамед“ во Сараево, кои ги одржуваме повремено и на двете локации. 

Членовите на групата Ароматица Вибер ги уживаат следниве придобивки:

 • Тие ќе бидат првите што ќе бидат информирани за бесплатните мерења на венската циркулација и густината на коските
 • Тие редовно ќе бидат информирани за сите наши промоции и активности
 • Тие имаат предност при резервација на состаноци за консултации и мерења
 • Вклучувањето во групата е целосно бесплатно и без никакви обврски од ваша страна
 • Кликнете на овој текст и придружете се на нашата група Вибер.

 

1 коментар на „Производи од Хербамед Сараево - повеќе од 40 видови на залиха“.

Коментар

Оваа страница го користи Akismet за заштита од спам. Дознајте како се постапуваат со податоците за коментарите.