fbpxsrc

Еликсир го спушти Сараево - Повеќе од 20 видови на залиха.

Сите производи на „Еликсир“ можете да ги најдете во Хербалните аптеки Ароматика во Сараево.

Еликсир го спушти Сараево - Хербална аптека Ароматика i Хербална аптека Ароматика 2
Целосната линија на производи на оваа популарна компанија можете да ја најдете во аптелите со билни Ароматика.
Список на неколку популарни билни капки и други производи на оваа компанија.

 • Еликсир капки за стомакот
 • Еликсир капки за 'рбетот
 • Капки за еликсир за слабеење
 • Крем за псоријаза
 • Крем од брчки
 • Крем за флеки и пеги
За производите Еликсир на Интернет, можете да најдете илјадници пишани искуства од задоволни клиенти.
Вработените во аптеките со билки Aromatica не само што ќе ви го продадат производот, туку ќе ви помогнат да го изберете најдобриот производ за вас и да објасните како да го користите правилно.

Еликсир го спушти Сараево - Испорака во сите делови на БиХ

За сите оние кои не се во можност да ги посетат нашите продавници во Сараево, можеме да ги испратиме сите производи преку експресна пошта.

За да ја доставите на вашата адреса, користете ја нашата веб-продавница или повикајте нè по телефон.
Бесплатна поштарина за нарачки
над 60 КМ.

Други производи на Еликсир што може да ги добиете во Ароматика

 • Слабеењето паѓа 100мл
 • Зголемен пад на босанскиот имунитет 100 мл
 • Капки за еликсир за вени 50мл
 • Капки еликсир за маснотии 50мл
 • Капки еликсир за мигрена 50мл
 • Еликсир срцето капки 50мл
 • Билни коприва паѓаат 50 мл
 • Билни капки пропаст 50мл
 • Капки еликсир за шеќер 50мл
 • Капки кашлица еликсир 50мл
 • Капки еликсир за тироидната жлезда 50мл
 • Капки еликсир за 'рбетот 50мл
 • Капки еликсир за црн дроб 50мл
 • Пад на жени 50мл
 • За смирување на еликсирот паѓа 50 мл
 • Капки еликсир за простата 50мл
 • Крем за брчки од еликсир 50гр
 • Еликсир крем за дамки 50гр
 • Крем за еликсир за псоријаза 50гр
 • Чоколадо сок
 • Прополисот паѓа
 • Апетит во тегла 220гр
 • Имунитет во тегла 220гр
 • Капките за еликсир се ефикасни и лесни за употреба. 3 пати на ден, измешајте околу триесет капки со малку вода и пијте. Еликсирот го капнува Сараево за вашето здравје е меѓу нашите најбарани производи.
  Придружете се на групата Ароматица Вибер и бидете информирани за промоциите и акциите за капките „Еликсир“ во Сараево, кои ги држиме од време на време и на двете локации.

Членовите на групата Ароматица Вибер ги уживаат следниве придобивки:

 • Тие ќе бидат првите што ќе бидат информирани за бесплатните мерења на венската циркулација и густината на коските
 • Тие редовно ќе бидат информирани за сите наши промоции и активности
 • Тие имаат предност при резервација на состаноци за консултации и мерења
 • Вклучувањето во групата е целосно бесплатно и без никакви обврски од ваша страна
 • Кликнете на овој текст и придружете се на нашата група Вибер.

Коментар

Оваа страница го користи Akismet за заштита од спам. Дознајте како се постапуваат со податоците за коментарите.